‘Rikthehet’ Linda Morina, kësaj radhe me një pamje krejt ndryshe

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo.

Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Kohëve të fundit ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por tani është rikthyer.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur e tëra me ‘xixa’ dhe si gjithmonë pamja e saj është interesante.

SHPËRNDAJE