Rina Balaj ja qet flakën rrjetit, publikon videon ku gjuan të pasmet bombastike (VIDEO)

Rina Balaj është një ndër këngëtaret më të përfolura në estradë.

Duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo publikon shpesh video dhe foto nga përditshmëria e saj.

Ajo së fundi ka postuar një video duke paralajmruar që shumë shpejtë do të kemi një hit të ri, sipas postimit të saj kënga do të titullohet ”Bad Rosita”.

Rina nuk zbuloi detaje tjera të këngës së re se kur do e publikoi, mirëpo iu kërkoj fansave t’i shkruajnë 500 komente dhe nëse bëhen do e publikoi projektin e saj.