Rina shfaqet tejet joshëse në imazhin e fundit

Artistja e njohur për publikun shqiptar, Rina Balaj është temë e përditshme në showbizin shqiptar.

Ajo është tejet aktive në rrjete social ku, paraqitjet i ka mjaft të shpeshta duke i mbajtur të informuar fansat e saj dhe mediat rozë

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instagramin e saj ku shfaqet tejet tërheqse me një montë të hintë dhe e mbështjellur me një shallë pink mbi flokë e saj.

Ndryshe, Rina është në lidhje me reperin shqiptar SiniBoy i cili prej vitesh jeton në Greqi. Me të cilin po kalon këto pushime.