Rina tregon pse e quan veten “Mami”, do të habiteni me përgjigjen e saj

Rina Balaj ka qenë mysafirja e radhës në emisionin “Mirage”.

Reperja është emër shumë i komentuar aktualisht në shoubiz, sidomos për ‘dissat’ që i përdor në këngë.

Rina për “Mirage” ka folur për Taynën dhe Fifin, ndërsa ka zbuluar detaje nga projekti i fundit “Gigi”, në duet me Sin Boy.

Ndër të tjera, ajo ka treguar edhe përse e quan veten “Mami”, meqë rast ka befasaur me përgjigjen që ka dhënë.

Shikoni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë arsyetimi jep Rina për epitetin “Mami” që i ka vënë vetes. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE