Rita Ora do t’ua qel sytë këtë mengjes, publikon fotografi e zhveshur

Këngëtarja Rita Ora ka treguar se po i mungon koha e nxehtë.

Ajo ka publikuar një fotografi e zhveshur që  e ka shkrepur gjatë kësaj vere.

‘Më kthe prapa’, ka shkruar në foto.

Rita, ka treguar edhe disa nga tatuazhet e saj, vendosur ka edhe bizhuteri në duar dhe në njerën këmbë.

Ndryshe, këngëtarja nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri që 4 muaj,  artistja po vazhdon me disa data të koncerteve. ‘Ritual‘, është videoklipi i fundit nga Rita në bashkëpunim me Jonas Blue dhe Tiesto.