Rita Ora e zhveshur tërësisht në foton e re

Rita Ora ka pozuar e zhveshur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka provokuar edhe njëherë keq ndjekësit e saj.

Rita ka pozuar e zhveshur dhe imazhet artistike i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Seria e diellit. Fillon tani …. kush tjetër mërzitet kur bën banjën e diellit? ”, ka shkruar Rita pranë postimit në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që Rita pozon e zhveshur dhe gjithmonë rrëmben vëmendjen e ndjekësve.

SHPËRNDAJE