Rita Ora ka vëllain një super mashkull, shikoni si festoi ai Pavarësinë!

Rita Ora bëri të përfolet edhe vëllai i saj i vogël në shumë media prestigjioze botërore.

Ajo shpesh shihet bashkë më të dhe Rita si një motër e madhe kujdeset për të.

Si një kosovar edhe vëllai i Ritës uroi të gjithë për Pavarësi me logon që e dizajnoi motra e tij duke u ndjerë krenar për shtetin e lindjes së prindërve të tij. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Mirëpo ajo që bie në sy në fotografitë e tij është pikërisht pamja e tij tërheqëse. Edhe pse ende i ri, vëllai i Ritës është një super mashkull./ORAinfo/