Rita Ora “kapet” teksa bën pazar, bien në sy atletet e saj interesante

Rita Ora së fundi është para teksa bënte pazar në Los Angelos.

Ajo kishte veshur një duks të bardhë, dhe trenerka të hirta, ku po dukej shumë bukur!

29-vjeçarja është kapur nga paparaci ku po endej me karrocë nëpër dyqan.

Ajo madje nuk kishte bërë makeup, por vetëm buzët i kishtë lyer me një shkëlqim të lehtë.

Ajo që bie në sy më së shumti, janë atletet e saj shumëngjyrëshe.

Kujtojmë që Rita Ora është shqiptare, me famë botërore.

Kënga e saj e fundit është “Ritual” në bashkëpunim me Tieston dhe Jonas Blue.

SHPËRNDAJE