Rita Ora “përvëluese” këtë mëngjes, ja me çka ‘josh’ fansat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet veshur me fustanin ngjyrë rozë, i cili ishte i kombinuar me disa pika të zeza dhe e bënte RItën të dukej shumë elegante.

Këto imazhe këngëtarja me famë botërore i kishte realizuar në Los Angelos, ku edhe po qëndron tash e disa kohë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE