Rita Ora shfaqet me shumë stil në pozën provokative ku tregon format trupore

Rita Ora ka treguar format trupore.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka pozuar e veshur me shumë stil.

Në foton e postuar ajo duket seksi dhe ka treguar format e përkryera trupore.

Këngëtarja po shijon suksesin e saj në muzikë ndërsa fansave u qëndron pranë nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Rita nuk harron asnjëherë prejardhjen dhe mburret që është shqiptare.