Robert Berisha ka dy fjalë për skenat e nxehta në klipin e Norës

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey “As ni gotë”.

Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi net.

Bashkëshorti i saj, Robert Berisha këtë javë në emisionin “Mirage”, flet rreth atyre skenave të Norës.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ana Kabashi e dridh si asnjëherë më parë në parking

……………………………………………………………………………………………………………..

Për të mësuar se çfarë thotë muzikanti Berisha, si i komenton këto dhe çfarë thotë për kritikat e njerëzve ndiqni rubrikën e mëposhtme.

SHPËRNDAJE