Roberti do t’i ‘çmend’ femrat me këtë foto, cili do të jetë reagimi i Norës?

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më aktive dhe më atraktive në skenën e muzikës shqiptare.

Ajo është aktive me mbrëmje, koncerte e projekte të ndryshme.

Gjithashtu është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

 

Mjaftë aktiv është edhe burri i saj, Roberti i cili sot publikoi një foto në të cilën tregon trupin e tij të formësuar.

A thua do të xhelozojë Nora për këtë gjë?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE