Roma shënon dy gola kundër Veronës

Roma ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Hellas Veronës

Goli i parë ka ardhur në minutën e 21-të të ndeshjes dhe është shënuar nga Gianluca Mancini.

Goli i dytë erdhi një minutë më pas dhe atë e shënoi Mkhitaryan.