Ronaldo origjinali: Ky lojtar është një nga më të mirët e të gjitha kohërave

Luiz Nazaro de Lima Ronaldo e ka përshkruar David Beckahmin si njërin nga futbollistët më të mirë të gjitha kohërave

Ronaldo dhe Beckham kanë luajtur së bashku te Real Madridi, derisa braziliani ka thur lavde për ish-mesfushorin e Kombëtares së Anglisë.

“Ju jeni i jashtëzakonshëm”, i tha Ronaldo Beckhamit në një lidhje direkte në Instagram.

“Për mua, ju jeni një nga më të mirët e të gjitha kohërave në mesfushë”.

“Mënyra se si e prekni topin, mënyra se si e dërgoni toni ku dëshironi, dha pa më shkuar mua. Unë duhet t’ju falënderoj për shumë asiste që më keni dhënë”.

SHPËRNDAJE