Ronela Hajati “ndez” rrjetin vetëm me të brendshme nga shtrati (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Ronela Hajati, ka disa ditë që po “ndez” rrjetin me poza shumë provokuese.

Së fundmi, Ronela ka realizuar një fotografi ku shfaqet me të brendshme nga krevati duke çmendur ndjekësit.

Me këtë pozë, Ronela vuri në pah format e saj trupore bombastike me të brendshme ngjyrë vishnje. Në foton “hot”, ajo dukej shumë seksi dhe mjaft joshëse.

“Hajde baby thirrem miss!”, janë fjalët që Ronela zgjodhi të shkruaj krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Duket se Ronela është mjaft në formë, pas ndarjes nga i dashuri i saj Yound Zerka. Pak ditë më parë, ajo konfirmoi se ishte single dhe e lumtur.

SHPËRNDAJE