Ronela Hajati pozon në bikine: Hajde baby thirrem miss

Ronela Hajati, ka treguar linjat në bikine.

Këngëtarja, ka pozuar në bikine duke marrë vëmendje me fizikun e saj.

Ajo e ka publikuar në Instagram, fotografinë dhe ka shkruar: ‘Hajde baby thirrem miss‘.

Ndryshe, Ronela mori komente dhe pëlqime nga fansat dhe ndjekësit e saj.

SHPËRNDAJE