Ronela Hajati provokon në Instagram, e qet komplet jashtë…

Ronela Hajati aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit më të ri muzikor, këngës “Pa dashni”

Përveç kësaj, këngëtarja po vazhdon të jetë pranë fansave ku në Instagram me ta po ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

SHPËRNDAJE