Rooney: Goli im me gërshërë, më i bukur se i Ronaldos

Wayne Rooney mendon se goli që shënoi ai në derbi kundër Manchester City me gërshërë ishte më i mirë se i Ronaldos
Rooney në atë ndeshje kishte shënuar një gol vendimtar dhe atë nga një pozitë shumë më të pafavorshme se Ronaldo.

Duket folur në një intervistë të tij, Rooney këto komente i ka bërë pak para ndeshjes se Man UTD kundër City që do të zhvillohet këtë të shtunë.

Anglezi ka thënë se ai ka shënuar gol shumë më të mbukur se portugezi, në stilin gërshërë në këtë ndeshje.

SHPËRNDAJE