Rrahje brutale mes dy personave në Zvicër (Video)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Dy persona janë përleshur në një rrugë në qytezën Prateln të Bazelit në Zvicër dhe rrahja mes tyre ka bërë bujë në mediat zvicerane.

Një person del nga makina e tij dhe drejtohet tek makina e një kompanie auto-mekanike, ku i thotë drejtuesit të veturës të dalë jashtë nga vetura. Pasi ai del nga makina, të dy personat rrahën me njëri-tjetrin.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Gazeta zvicerane Blick raporton se ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga kjo përleshje. Po ashtu as Policia nuk është njoftuar për ngjarjen.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE