Rrahje ne qender te Prishtines, nuk i ndalojne grushtet (Video)

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak minutave në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Sipas një video të siguruara nga Indeksonline, grushtet janë ndalur vetëm në momentin kur afrohet dikush tjetër dhe i largon dy personat në fjalë.

Duhet përkujtuar që në këtë pjesë të Prishtinës, që është rruga për tek Qendra Shëndetësore Familjare në Ulpianë shkaktohen gjithmonë telashe sa i përket ndalimit të veturave./Indeksonline/

SHPËRNDAJE