Rrahu motrën, arrestohet llapjani

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person në Podujevë ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare-motrën e tij. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.
|veriu.info|

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE