Rrëfehet Gjyste Vulaj, tregon se me sa meshkuj ka bërë sek* (Pamje)

Ajo është njëra prej kengetareve me te njohura shqiptare, e cila per me shume se 20 vite ka vazhduar te sjelle hite.

Me pamjen e saj ekstravagante dhe me video-klipet dhe fotografite e kohe pas kohes i ka ngjallur fantazite e shume meshkujve shqiptar. Vulaj ka dhene nje interviste ndryshe, ku ka shpalosur shume te pathena nga jeta e saj.

Këngëtarja e mirënjohur Gjystë Vulaj, e ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës ka ka folur për herë të parë për seksin, familjen dhe karrierën.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Shikojeni videon më poshtë për ta kuptuar se me sa persona ka bërë seks Gjyste Vulaj:

Kjo eshte video:

SHPËRNDAJE