Rrëshqet dheu e zë një person

Para pak çastesh ka ndodhur një rrëshqitje e dheut në Prishtinë, përkatësisht në lagjen “Arbëria”.

Si pasojë e shembjes së dheut është zënë një punëtor.

Ekipet policore dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar për detaje të tjera.

SHPËRNDAJE