Rrëzohet nga qershia, vdes 50-vjeçari Agron G…

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Një 50-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga qershia. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në Maliq të Korçës.

Sipas informacioneve të policisë viktima është Agron Gjoni.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Gjoni u transportua në spital ndërsa ka nderruar jetë nga plaget e rënda.

Nga hetimet paraprake rezulton se ngjarja është aksidentale.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE