Rrëzohet nga skela punëtori i ndërtimit bie mbi kalimtaren e rastit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Mitrovicën e Veriut.

Rreth orës 08:30 një punëtor i një kompanie gjersa ishte në skele duke punuar është rrëzuar dhe ka rënë mbi një vajzë, e cila në ato momente ka qenë duke kaluar andej pari.

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar edhe zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai ka thënë se edhe punëtori edhe vajza aktualisht janë në spitalin e Mitrovicës së Veriut ku po i nënshtrohen një operacioni.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE