Rrihen në mes vete dhe përfundojnë në…

Janë arrestuar dy të dyshuar mbrëmjen e djeshme në Pejës pas një përleshje në mes vete, thuhet në raportin 24 orësh, të Policisë së Kosovës.

Sipas policisë kjo përleshje ishte si pasojë e një mosmarrëveshje, ku njëri nga sulmuesit ka mbetur me lëndime trupore ku si shenjë revolte ia kishte dëmtuar veturën e të dyshuarit tjetër.

Me vendimin e prokurorisë të dyshuarit janë intervistuar dhe janë dërguar në mbajtje. /Insajderi.com