Rritja e zv.ministrave: Mushkolaj ironizon keq me Qeverinë Hoti

Analisti Imer Mushkolaj, ka komentuar numrin prej 46 zv.ministrave të emëruar në qeverinë Hoti, shkruan gazeta online Veriu.info.

Në një shkrim në Facebook, Mushkolaj ka thënë se me këtë numër të zv.minisrave dhe paralajmërimin për emërimin e kordinatorëve nacionalë, dalëngadalë po kthehemi në kohën PAN-it./Veriu.info

Shkrimi i plotë: 

Kryeministri Avdullah Hoti deri tash ka emëruar 46 zv.ministra.

Është paralajmëru edhe emërimi i koordinatorëve.

Kadal dale po kthehemi në kohën e PAN’it. Beso!

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE