Rusja seksi ju lë pa mend me format trupore (Foto)

Anastasiya Kvitko është njëra nga femrat më seksi dhe provokuese sidomos për shkak të linjave trupore.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi vetëm në bikini.


……………………………………………………………………………………………………………..
Videoja me veprimin e këtij fëmije po shikohet më së shumti në internet

……………………………………………………………………………………………………………..

Këto imazhe ajo i kshte realizuar në një plazh të bukur të Los Angelos.

Ndryshe, Kvitko asnjëherë nuk i kursen postimet e tilla ku fokusin kryesor e marrin format e saj trupore./Indeksonline/

SHPËRNDAJE