Ryva sapo doli nga frizerja, do ta çmend burrin e saj

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për puublikun.

Fjala është për Ryva Kajtazin që me zërin e saj u bë një ndër më të pëlqyerat, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Ryva është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil.

Ryva është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit, Ryva po duket tejet e bukur dhe elegante.

SHPËRNDAJE