Sa e hijshme Angela Martini, është veshur për merak! (Foto)

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini në të shumten e rasteve shfaqet provokative.

Megjithatë, kësaj radhe ajo ka shkëlqyer si rrallë herë, shkruan Indeksonline.

Veshur mbanë një këmishë të bardhë dhe një palë xhinse, që e bëjnë të dukur si mos më mirë.

Kujtojmë se Martini po jeton një romancë dashurie me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.

Çifti në fjalë po jetojnë mes luksit, rehatisë dhe dashurisë!