Safetja e motrave Mustafa ka dal me vajzën e saj, kaq e bukur është ajo

Safete Mustafa është këngëtarja shumë e dashur kosovare.

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera.

Përveç me këngët e saj Safetja komentohet shumë edhe për jetën private.

Ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet me vajzën e saj dhe të dyja po duken si të ishin motra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE