Sahidja i la të gjitha nën ‘hije’ me pamjen e fundit, por shikoni ҫfarë i bëri Lulja

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë.

Sahidja sot ka publikuar një foto në të cilën u duk tejet bukur.

E kjo foto duket se i ka pëlqyer shumë edhe Lules, pasi e ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE