Sala Jashari një femër shumë e bukur, shikoni se sa është rritur mbesa e Adem Jasharit, (FOT)

Anëtarja e familjes legjendare të Jasharëve, Sala Jashari ka kohë që është bërë temë e medieve rozë falë bukurisë dhe ndikimit familjar.

Sala, e cila ka trashëguar emrin e gjyshes së saj tashmë ka nisur të bëhet sensacion në mediat sociale, aty ku publikon shumë fotografi.

Në llogarinë që ka në rrjetin social “Facebook” tashmë është e pamundur që të bëheni miq virtual me të, pasi kjo e fundit ka arritur qysh moti nivelin e kërkesave për miqësi, dhe numri i personave që e ndjekin atë kap shifrat e mbi 9 mijë personave.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

E publikisht, Sala ka ndarë disa fotografi të cilat sipas etiketimeve i ka shkrepur në studio profesionale.

“Gazeta Blic” i ka mbledhur disa prej këtyre fotografive, të cilat mund t’i gjeni më poshtë:

SHPËRNDAJE