Samanta provokon keq, pa të brendshme në koncert (Foto)

Samanta Karavella është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.
Me zërin e saj të veçantë ajo ka bërë për vete numër të madh fansash, të cilët presin me padurim çdo këngë të saj.

Ajo këto ditë është e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme, e në njërin prej tyre u shfaq me një veshje tejet provokuese, e një fotografi nga ai koncert e ndau me ndjekësit.

Kostumi me ngjyrë të kuqe të cilin e kishte veshur Samanta, ishte i hapur tek barku dhe poshtë belit, e që zbulonte se ajo nuk kishte veshur fare të brendshme. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)


“Humtur” titullohet projekti i fundit nga Samanta, këngë me të cilën zuri vendin e dytë në festivalin “Kënga Magjike 2017”. Lajmi.net

SHPËRNDAJE