Sapo u martua me tjetrin, por Afërdita Dreshaj ka vetëm 1 fjalë për Shpat Kasapin

Disa ditë më parë, modelja e njohur Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë lidhjen e saj me sportistin çek, Jakub Kindl. Ceremonia e mbajtur në Miami tërhoqi vëmendjen e mediave dhe Afërdita i la të gjithëve përshtypje teksa shkëlqeu me dy fustanet e nusërisë.

Mirëpo, të gjithë e dinin që më parë Afërdita ishte në një marrëdhënie me këngëtarin Shpat Kasapi, për të cilin ajo dhe mikesha e saj, Xhesika Berberi, kanë bërë deklaratën e papritur.

Të pyetura në Instastory: “A e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?”, Xhesika dhe  Afërdita kanë publikuar një foto së bashku dhe janë përgjigjur vetëm me një fjalë: “Joooo”.

 

SHPËRNDAJE