Seanca në Prishtinë, Ramushi në Shëngjin! [Foto]

Sot në ora 10:00, ishte thirrur vazhdimi i seancës konstituive, në të cilën pikë e vetme e rendit të ditës do të jetë zgjedhja e kryetarit të Parlamentit dhe nënkryetarëve, shkruan InfoKosova.

Koalicioni PAN dhe i nominuari për Kryeminister Ramush Haradinaj, e bojkotuan edhe këtë herë seancën.

Burimet e portalit InfoKosova marrin vesh se Ramush Haradinaj gjindet në bregdetin shqiptar.

Ai po qëndron në Shengjin, në hotel ‘Princi’ ku duket mjaft i relaksuar!

SHPËRNDAJE