Seks live në avion, çifti filmohet duke kryer marrëdhënie në sedilje

Një çift, i cili ishte nisur për pushime, panë disa skena të turpshme gjatë fluturimit me avion kur një çift tjetër po kryenin marrëdhënie seksuale në sediljen pas tyre.

Videoja u postua në Twitter nga Kiley Tully e cila pretendon se filmimi u bë nga prindërit e saj gjatë udhëtimit për në Meksikë.

“Nëna dhe babai im po përpiqeshin të më dërgonin një video ku shfaqej udhëtimi i tyre i qetë për në Meksikë por pastaj më dërguan këtë pamje.”

Në video mund të shihet çifti që mban telefonin në dorë duke filmuar me kamerën para të smartfonit e ndërsa çifti tjetër po kryente marrëdhënie të pashqetësuar sikur të mos kishte njerëz prezent në avion.

SHPËRNDAJE