Seldi jep detaje pas ndarjes nga Mimoza: Nuk mund të bëheshim me fëmijë dhe t’a linim rrugëve

Mimoza Shkodra dhe Seldi ishin njëri ndër çiftet me të komentuara në estradë.

Ata kaluan kohë të mirë së bashku, madje kanë edhe disa bashkëpunime.

Por nuk ka shumë kohë dhe i dhanë fund lidhjes, ishte vetë Seldi ai i cili bëri të ditur dhe ia uroj gjithë të mirat këngëtares publikisht.

I ftuar në emisionin ‘Thumb‘ të kësaj të shtune, ai do të tregojë disa detaje të tjera lidhje me shkaqet që i çuan në këtë vendim, njofton Gazeta Blic.

‘Nuk mund të bëheshim me fëmijë dhe pastaj ti linim rrugëve’– dëgjohet të thotë ai në një pjesë të shkëputur të intervistës.

Shikoni videon më poshtë.

SHPËRNDAJE