Sellma e ka ‘transformuar’ Zanfinën, nuk do ta njihni me këtë pamje

Zanfina është ndër femrat më atraktive të show bizzit.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket shumë bukur, sidomos me stilin e flokëve dhe grimin./ORAvip/

SHPËRNDAJE