Sërish aksident i rëndë në Mitrovicë, motoçiklisti dërgohet urgjent në spital (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në komunën e Mitrovicës.

Atje janë përplasur një veturë dhe një motoçikletë. Si pasojë e aksidentit është lënduar ngasësi i motoçikletës.

Një lexues i Indeksonline ka bërë të ditur se personi ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Mitrovicës.
……………………………………………………………………………………………………………..
Tropojë 1999: Trupa serbe hyjnë në Tropojë por ja çfarë i pret

……………………………………………………………………………………………………………..

Sipas pamjeve shihet që të dy mjetet kanë pësuar dëme të rënda materiale.

Ekipet policore janë duke qëndruar në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin që ka ndodhur rreth orës 13:00./Indeksonline/

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE