Sërish tërmet në Shqipëri

Një lëkundje tërmeti është regjistruar para pak çastesh në qytetin e Durrësit me magnitudë 3.9 të shkallës Rihter.

Lëkundjet kanë pasur një thellësi prej 2 km dhe ndjerë ndjeshëm nga qytetarët.

Lajmi në përditësim…..