Sfida e re e Instagramit: Bleona Qereti e ‘kalli lojën’, duket më e re tani se 10 vite më parë

Bleona Qerreti ka publikuar një imazh në rrjete sociale para disa viteve si dhe si duket sot.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një foto se si ka qenë vitin 20018-të dhe si duket tani.

Këngëtarja, ka marrë komente të shumta nga fansat e saj, pasi që Bleona njihet si njëra nga fytyrat e estradës shqiptare tejet në formë.

Shikojeni foton sa pak ka ndryshim këngëtarja nga ajo kohë dhe sot:

Ndryshe, Bleona nuk ka shumë që ka publikuar projektin e saj të ri ‘Si Du Noi‘, e cila u komentua për dukjen e saj provokative dhe joshëse./GazetaBlic/