”Sheherzaden” bën ndryshime në pamjen e saj, nuk do ta njihni!

U bë e dashur për publikun mbar shqiptarë.

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel për publikun kosovar e njohur u bë me rolin e “Sheherzade” në serialin “1001 Nete”, duke vazhduar më pas edhe me rolin e ‘Ferides’ në serialin “Karadai”.

Me rolet që ajo kishte, gjithmonë ka mahnitur të gjithë me bukurinë dhe thjeshtësinë që e kishte, por, thejshtësia atë e shoqëron edhe në jeten e saj reale, shkruan rtv21.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, aktorja shfaqet shumë ndryshe, e veshur në të zezë dhe me flokë të shkurtëra, ajo po duket shumë bukur.

Kujtojmë se Berguzar Korel, është e martuar me aktorin turk, Halit Ergenç, të cilët e kanë edhe një djalë. Projekti i tyre i fundit është seriali “Vatamin Sensin” ku të dy aktorët luajnë në rolet kryesore. Xhirimet e këtij seriali kanë zgjatur dy vite.

SHPËRNDAJE