Shfaqet me të bijën Kylie Jenner, format e saj trupore të lënë “pa” mend!

Ylli televiziv, Kylie Jenner njihet për linjat e saj joshese.

Edhe pse është bërë nënë në shkurt të këtij viti, ajo shumë shpejt ka arritur të kthehet në linjat e mëhershme, shkruan Indeksonline.

Motra e vogël e familjes së famshme Kardashian-Jenner, ka treguar edhe një herë format ‘bombastike’.

Përkrah së bijës, Stromi ajo ka ardhur elgante dhe joshëse në fustan të zi.

SHPËRNDAJE