Shikojeni pozën e Afronës në karrocën e supermarketit

Afrona Dika është tanimë mjaft e njohur nga publiku mbarëshqiptar.

Bashkëshortja e Bleros merrë mjaft vëmendje me postimet që bën në rrjetet sociale.

Ditë më parë ajo dhe Blero festuan njëvjetorin e martesës në Turqi, por ja që magjia e atyre netëve u prish pasiqë të dy u kthyen në vendet e tyre.

E tek sa Afrona ndodhet në Zvicër ka sjëllë një imazh siç nuk jemi mësuar te shohim nga ana e saj.

Hipur në karrocën e marketit a po i ka hije ky gjest gruas së Bleros?/Kosovarja/

SHPËRNDAJE