Shikoni se çfarë kanë bërë politikanët kroat në një mbledhje

Kroacia arriti të shkoj në finale të Botërorit për herë të parë në histori pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-1.

Festa e adhuruesve të Kroacisë është parë në shumicën e mediave dhe rrjeteve sociale. Për t’u dalluar është një mbledhje e politikanëve kroat në kabinetin qeveritar ku shumica prej tyre kanë veshur fanellën kroate. /Gazeta Express/

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE