Shikoni si e festoi Dua Lipa golin e Anglisë

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Anglia arriti të shënonte një gol ndaj Kroacisë në ndeshjen e sotme dhe për këtë ka festuar shumë këngëtarja Dua Lipa.

Ndonëse nuk arriti të shkonte në finale, goli i Trippier në minutën e 5-të bëri që Anglia të qëndronte për pak caste në avantazh.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Edhe pse ishte duke udhëtuar me makinë, Dua Lipa po shihte ndeshjen dhe ka treguar nëpërmjet rrjeteve sociale se ishte shumë e lumtur.

Ndërkohë, në ndeshjen finale të Kupës së Botës do të jenë Kroacia dhe Franca.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE