Shkëlqen Anxhelina, ju “çmend” me pamje

Anxhelina po përgatit një befasi për adhuruesit e saj, e këtë e shohim edhe përmes imazheve.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në “Instagram” të cilin e ka ndarë nga projekti i saj i ri.

Anxhelina shihet e mbuluar me shumë shkëlqim dhe duket shumë seksi në pamje.

Ndryshe, ajo mahnitë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE