Shkenda bën jetë luksoze, shfaq të dashurin e saj (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova njihet që bën një jetë të shtrenjtë.

Ajo merret me biznesin e saj privat, ndërsa muzikën e ka më shumë si hobi, shkruan lajmi.net

Edhe i dashuri i saj nuk qëndron keq me financat andaj shëtitjet dhe blerjet e shpeshta e ato me çmime të larta nuk mungojnë.

Me disa momente i mban të informuar edhe ndjekësit e saj e së fundmi i ka publikuar disa pamje nga vetura e të dashurit të saj e cila nuk mund të themi se nuk është luksoze.

SHPËRNDAJE