Shkenda zhvishet e tëra, sjell poza të nxehta nga Tajlanda

Shkenda këtë herë është shfaqur e zhveshur dhe shumë e relaksuar

Ajo po kalon disa ditë pushimi në Tajlandë dhe Shkenda nuk po ndalon së befasuari me pozat e saj.

Këtë herë Shkenda vjen komplet e zhveshur, derisa po shijon ditët në vendet më të bukura të Tajlandës.

Në një fotografi të postuar në Instagram, ajo ka kërkuar nga ndjekësit që ta shohin si poza artistike e jo për ndonjë qëllim tjetër./Gazeta Express

SHPËRNDAJE